طراحی سایت کیش

طراحی سایت با ایده‌های نو در تبلیغات کیش، نه‌تنها یک فن، بلکه مجموعه‌ای از هنر، خلاقیت و دانش تجاری است. برای طراحی آینده با تبلیغات کیش همراه شوید.

چرا طراحی سایت با تبلیغات کیش؟

واکنشگرا

رعایت اصول واکنشگرایی مسئله‌ای اساسی در طراحی سایت است.  یک وب‌سایت زمانی مخاطب‌پسند خواهد بود که اصول اولیه طراحی سایت را به درستی رعایت کند.

مدیریت آسان

یک وب‌سایت بدون پشتیبان، مانند یک ماشین بدون راننده است. برای اینکه وب‌سایتان بتواند نیازهای شما را برآورده کند، نیازمند یک پشتیبان دائم و با تجربه هستید.

تکنولوژی روز

طراحی سایت را می‌توان به کمک زبان‌های برنامه نویسی مختلف یا با استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوا، انجام داد. اما آنچه مهم است، بهره بردن از آخرین تکنولوژی‌ روز خواهد بود.

بهینه سازی شده

طراحی سایت بدون رعایت اصول بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو، فرایندی بدون نتیجه خواهد بود. چراکه هدف از طراحی یک سایت جذب مخاطب و سپس فروش بالا است.

سرورهای اختصاصی و قدرتمند

تبلیغاتِ کیش، در جهت امنیت و اطمینان خاطر بیشتر مشتریان خود، اقدام به راه‌اندازی خدمات هاستینگ و میزبانی اختصاصی کرده است. چندین سرور قدرتمند در نقاط مختلف دنیا (از جمله ایران، آلمان و آمریکا) از بهترین دیتاسنترها خریداری، راه‌اندازی و آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز شده‌اند. همچنین تیم پشتیبانی و نگهداری از سرورهای ما، آپ‌تایم ۹۹٫۹% با بالاترین سرعت بارگذاری را برای شما تضمین می‌کند. ویژگی دیگر این سرورها، تهیه نسخه پشتیبان از تمامی اطلاعات مشتریان به صورت روزانه و نگهداری از آنها در سرور پشتیبان است. در نتیجه این اطمینان خاطر را به شما می‌دهیم که در سرورهای ما، هیچ گاه اطلاعات خود را از دست نخواهید داد.

طراحی سایت کیش

 برنامه نویسان حرفه ای

گروه تبلیغاتِ کیش افتخار میکند که با تجربه بیش از ۶ سال در زمینه طراحی گرافیک وب و ساخت اپلیکیشن های تلفن همراه  همیشه رضایت مشتریان خود را در اولویت قرار داده است . گروه ما با استفاده از جوانان متخصص در هر زمینه و ساختار سازمانی ویژه خود یکی از پربازده ترین و پیشروترین گروه های برنامه نویسی کشور بوده و سرعت پیشرفت و اعتلای گروه ما همیشه مورد توجه مشتریان و همکاران ما بوده است.

با کارشناسان ما مستقیم در ارتباط باشید

فهرست